Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

Vedúci tímu výroby/skladu - super benefity, dopravné

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trnava

Ponuka práce

Dátum pridania: 30.4.2024

Práca

Pre popredného výrobcu v oblasti automotive hľadáme teamleadera výroby alebo skladu, ktorému ponúkame zaujímavú mzdu, dopravu do zamestnania alebo ubytovanie a mnoho ďalšieho. Ak ti nevadí práca na zmeny, angličtina ti nie je cudzia a máš skúsenosť s vedením ľudí, tak si na správnom mieste! Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu spoločnosti. Práca je svojím charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce (podľa pozície)

- Vedenie a koordinácia tímu zamestnancov (cca 30 ľudí)

- Zabezpečenie plnenia výrobných plánov (TL výroby)

- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku

- Vykonávanie administratívnych činností spojených s výrobou alebo skladom

- Zavádzanie a údržba skenovací systémov (TL skladu)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Trnava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba

Povolania

Vedúci skladu, Vedúci výroby, Vedúci prevádzky

Mám záujem o ponuku

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní