Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

PRACOVNÍK VO VEĽKOSKLADE (drobný rozličný tovar) - HETEREN, HOLANDSKO

EUROPERSONNEL, s. r. o., Heteren - Holandsko

Ponuka práce

Dátum pridania: 26.4.2024

Práca

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať vo veľkosklade Kruidvat. (rozličný tovar, kozmetika, drogéria, dekorácie, hračky).

Náplň práce:
- kontrola objednávok a tovaru na pásovej linke pomocou počítača
- kompletizácia objednávok
- práca so skenerom
- vyskladnenie tovaru
- pracuje sa v priemere 35 - 40 hodín týždenne
- pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu
- práca na 3 zmeny
- plat 14,79 Eur brutto/hod (základ 13,71 + 1,08 ADV príplatok za každú hodinu) + príplatky za zmeny

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
Anglický jazyk

Miesto práce

Heteren - Holandsko

Povolania

Pomocný pracovník, Robotník, Skladník, Balič

Mám záujem o ponuku

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní